Kavacık Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Kavacık tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Kavacık ulaşımı hakkında bilgi veren, Kavacık yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Kavacık tanıtım sayfası.
 
 
Beykoz ilçesine bağlı olan Kavacık'a İstanbul'un her yerinden ulaşım mümkündür. Anadolu yakasından geliyorsanız Üsküdar meydanından veya Kadıköy'den kalkan dolmuş ve otobüslerle, Avrupa yakasından geliyorsanız ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü veya deniz yolunu kullanarak gelebilirsiniz. Ayrıca şehir hatları vapurları ile Beykoz'a gelmek de mümkün.
 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Kavacık
 
Peki Kavacık hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Kavacık Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Kavacık için bir öneri ekleyin
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü
Asya ve Avrupa'yı birleştirici özelliği ve sağlam mimarisiyle bilinen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 1985 yılında yapımına başlanmış bu proje iki yılın ardından tamamlanmıştır. Projeyi hazırlayan ise İngiliz Freeman Fox and [Yazının Devamı]

Habibe Tokgöz - 2 Mayıs 2012, Çarsamba - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum tatilinizde nerelerde yemek yenilir? Bodrum'da yemek yenilecek yerler sayfamızda gezgin görüşlerini okuyun, siz de tavsiyede bulunun.

Seyahat Tüyoları